Rosberg stále doufá, že vztah mezi ním a Hamiltonem se jednou zlepší

Mistr světa ze sezony 2016 Nico Rosberg věří, že čas napraví vzájemný vztah s Lewisem Hamiltonem, který notně pošramotily společné léta u stáje Mercedes.

Štítky: Lewis Hamilton Nico Rosberg Zveřejněno 18. 01 2018 — Lukáš Štěrovský

Nico Rosberg se po konci svojí kariéry pilota F1 dal mimo jiné na dráhu vlogera. Na svůj Youtube účet pravidelně umisťuje rozličná videa. V posledním z nich došlo i na otázku ohledně Lewise Hamiltona. S ním Rosberga pojil napříč kariérou přátelský vztah, který ale hodně narušily poslední roky u Mercedesu, kdy spolu oba jezdci bojovali o mistrovské tituly.

VIDEO: Vlog reportéra Rosberga ze Suzuky

„Pro takovou bitvu jsem závodil,“ přiznal Rosberg ohledně ročníku 2016, ve kterém nakonec Brita porazil, aby brzy po zisku titulu ukončil kariéru. „Nemohlo to být lepší; bojovat proti jednomu z nejlepších pilotů ve stejném voze. Úžasné. Vyšlo to tak, že jsem nakonec vyhrál. To naplnilo moji kariéru,“ uvedl pilot, který v F1 strávil úctyhodných jedenáct sezon.

A co tedy ve videu Rosberg prozradil na téma Hamilton? „Samozřejmě je vždycky rozdílné to, jak jste vnímání skrze kameru a jak vás bere velký svět F1. Ale v soukromí je to fakt dobrý kluk s dobrými hodnotami a tak dále, to mohu říct. Kdysi jsme byli vážně dobří přátelé. A stále ho hodně respektuji; vždycky budu. Doufám, že jednoho to možná mezi námi zase bude dobré,“ řekl Rosberg.

Ex-milenka: Když se Hamilton napije, umí být strašně sprostý

Diskuse k článku

Napsat komentář