Ron Dennis se rozloučil představením za 10 milionů korun

Ron Dennis se rozloučil se třemi tisícovkami zaměstnanců McLarenu ve velkém stylu. Utratil odhadovaných 10 milionů korun za pronájem Královské Albertovy haly umění a vědy a představení Cirque du Soleil.

Štítky: Ron Dennis Zveřejněno 17. 01 2018 — Tomáš Richtr

Ron Dennis byl ostatními společníky ve skupině McLaren sesazen z funkce výkonného ředitele, ačkoli zůstal čtvrtinovým vlastníkem. Svůj podíl nakonec vloni prodal za 275 milionů liber (asi 7,8 miliardy korun). Dennis se rozhodl pro velkorysou rozlučkovou párty, kde se podávalo šampaňské a víno zdarma, a konalo představení, které je na několik měsíců dopředu vyprodáno. Dennis přednesl velmi emotivní projev.

Vedle zaměstnanců byla přítomna celá řada hostů, včetně Bernieho Ecclestona, Nikiho Laudy nebo Davida Coultharda. Lewis Hamilton se nezúčastnil.

Královská Albertova hala umění a vědy (Royal Albert Hall of Arts and Sciences) je hala pro pořádání koncertů a jiných uměleckých aktivit věnovaná manželu královny Viktorie, princi Albertovi. Nachází se v jižním Kensingtonu v Londýnském obvodu Kensington a Chelsea. Tvoří část národního památníku prince Alberta, jehož dekorativní částí je Albertův památník na sever od Royal Albert Hall v Kensingtonských zahradách. V této hale jsou umístěny největší varhany Velké Británie a je místem konání festivalu Proms.

Cirque du Soleil (česky „Sluneční cirkus“) je zábavní společnost založená v roce 1984 bývalými pouličními umělci Guyem Laliberté a Danielem Gauthierem a sídlící v Montréalu (Québec, Kanada). Gauthier společnost v roce 2003 opustil a nyní ji vede Laliberté. Cirkus sestává z několika souborů trvale usídlených a dalších cestujících po celém světě.

Diskuse k článku

Napsat komentář