Ricciardův návrat k Red Bullu nepřipadá v úvahu

Red Bull pořád neodpustil Danielu Ricciardovi jeho loňský „útěk“ k Renaultu. Poradce týmu nápojového giganta Helmut Marko totiž vyloučil možnost, že by se Australan k rakouské stáji mohl vrátit.

1 Štítky: Daniel Ricciardo Helmut Marko Red Bull Renault Zveřejněno 6. 11 2019 — Lukáš Štěrovský

Čím dál více se začíná spekulovat o možném konci Renaultu ve formuli 1. Francouzská stáj od návratu v roce 2016 zatím na výraznější úspěch čeká, královna motorsportu je pro ni navíc prodělečná a nové vedení tak moc není nakloněno pokračování této kapitoly. A to nezmiňujeme špatné světlo, jaké na Renault vrhla kauza s nelegálním systémem na rozložení brzdného účinku…

A tak se nelze divit, že se novináři zeptali Helmuta Marka na to, zda existuje nějaká možnost, aby se Daniel Ricciardo vrátil do Red Bullu – třeba kdyby Renault skutečně opustil kolotoč formule 1. „Je to vyloučeno, naši jezdci jsou jasně daní,“ tvrdí poradce Red Bullu.

Vznikla taky myšlenka (ne poprvé v nedávné době) na využití třetích vozů. Nemohl by se Ricciardo uplatnit tímto způsobem? „O tom jsme nediskutovali. Kdo by za to platil? Hádám, že kdyby Renault náhodou odešel, hned by jeho tým převzal někdo jiný,“ má jasno Marko.

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Ricciardův návrat k Red Bullu nepřipadá v úvahu”

  1. krakra napsal:

    Ten odchod k Renaultu dodnes absolutně nemá smysl.

Napsat komentář