Ricciardo po závodě udělal díru do zdi

Daniel Ricciardo popsal svůj výpadek ve Velké ceně USA jako neuvěřitelně frustrující. Následkem toho si vybil zlost na zdi svého pokoje.

1 Štítky: Daniel Ricciardo GP USA Red Bull Zveřejněno 22. 10 2018 — GPF1.cz

Ricciardo držel čtvrtou pozici, ale jeho vůz už po devíti kolech vypověděl službu.

Pilot Red Bullu byl očividně naštvaný, přičemž týmový šéf Christian Horner prozradil, že Ricciardo udeřil pěstí do zdi.

Australský pilot má smůlu od Velké ceny Monaka letošního roku, kde vyhrál.

„Je neuvěřitelně frustrující skončit tak brzy v závodě. Myslím si, že už nemám ani trochu štěstí,“ řekl Ricciardo.

„Všechno se zkrátka vyplo. Je to podobné jako situace v Bahrajnu. Nemohl jsem mluvit ani přes vysílačku, takže asi odešla baterie.

Když vidím, jak se závod vyvíjel, je to pro mě o mnoho těžší. Max měl dobré odpoledne. Popravdě nemám k tomu víc co říct.

Už několikrát během letošního roku všechno selhalo, a mohl jsem pouze doufat. Je to velká škoda, protože mám u Red Bullu už jenom pár závodů. Chtěl bych více.

Chci být na pódium a naposledy s týmem zažít ten pocit. Nicméně je pro nás hlavním problémem, že závodů už mnoho nebude.“

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Ricciardo po závodě udělal díru do zdi”

  1. vocho67 napsal:

    Z expertů za mikrofonem se mi v poslední době dělá zle. Kolik času věnují kydání špíny na Renault, to je hnus. Komentář ve volném treninku byl téměř jen o tom.
    Ricciardo vypadnul a hned zase rytí do Renaultu, aniž by věděli, co se stalo. Takové zaujetí u profesionálů nemůže být.
    Nikdo neví, jaký je skutečný výkon motorů. I tady je plno expertů, kteří hážou číslama a přitom ví kuloví. Při tom měl Renault výborný výsledek – 2,6,7, místo. Je opravdu tak špatný?

    Je jedna podstatná skutečnost, která má na výsledky vliv. Red Bull má čerstvé motory a ještě po jednom v zásobě. Mají proto velkou výhodu, nepotřebují nic šetřit jako ti ostatní, co si odsouhlasily 3 motory na sezonu. A co experti za mikrofonem? Možná jim to někdy docvakne.

Napsat komentář