Ricciardo a Massa: Pokud bude Ferrari stejně rychlé v Barceloně, začne být nebezpečné

Daniel Ricciardo a Felipe Massa si všimli formy Ferrari v Jerezu, ale na obavy je podle nich příliš brzy, více ukážou druhé testy.

1 Štítky: Daniel Ricciardo Felipe Massa Ferrari Zveřejněno 10. 02 2015 — Jan Pastorek

Daniel Ricciardo a Felipe Massa si všimli formy Ferrari v Jerezu, ale na obavy je podle nich příliš brzy, více ukážou druhé testy.

Jerez je tradiční testovací tratí, ale závody se na ní nejezdí a zimní přípravy mají specifické podmínky. Proto si Massa chce počkat s hodnocením na testy v Barceloně.

„Pokud na tom budou ti, kdo jezdili rychlé časy, jako například Ferrari, v Barceloně stejně a udělají dojem časy na kolo, tak si pak možná začneme myslet, že budou vpředu. Ale zatím je příliš brzy,“ řekl Brazilec.

Podle Ricciarda v každém případě je znát zlepšení Scuderie. „Abych byl upřímný, od Mercedesu nečekáme o nic méně (než loni), ale Ferrari vypadá, že je teď silné,“ uvedl.

„Vypadají dobře, ale budou na tom stejně, až začneme závodit v závodních podmínkách? Myslím, že k tomu nás trochu přiblíží Barcelona. Ale to jim nic neubírá, začali v dobré formě.“

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Ricciardo a Massa: Pokud bude Ferrari stejně rychlé v Barceloně, začne být nebezpečné”

  1. Ondra napsal:

    Jinak Ricciardovi a Massovi bych doporučil nastavit auto na kvalifikaci, zajet pár kol a pak budou přesně vědět, na čem jsou. 😉

Napsat komentář