Redakce

2 Zveřejněno 30. 03 2014 — Jan Pastorek

Je „moderní“ na formuli 1 nadávat. My jsme jiní. My F1 milujeme. A už dlouho. 17 let. Ambicí GPF1 je sdružovat lidi, kteří to mají podobné. GPF1 znamená Grand Prix F1. Duchovním otcem projektu je Tomáš Richtr:

„Nikomu nic nevnucujeme. Jsme tu pro radost. Buďme tu pro radost.“

Děkujeme, že jste tu s námi.

Autorský tým GPF1.cz

Kontakt: info@gpf1.cz

 • Tomáš Richtr, zakladatel – tomas.richtr@gpf1.cz
 • Lukáš Štěrovský, šéfredaktor – lukas@gpf1.cz
 • Josef Nekvinda, senior redaktor

Diskuse k článku

2 komentáře: “Redakce”

 1. Lukáš Štěrovský napsal:

  patrik.c: Ahoj Patriku, svoje tipované údaje, které lze navíc měnit, bys měl za předpokladu, že jsi na webu přihlášený, vidět v článku o tipovací soutěži.
  Kontaktovat nás můžeš skrze e-mail info@gpf1.cz nebo třeba prostřednictvím zprávy na facebooku. Odkaz na tuto stránku, tedy kontakt na redakci, nalezneš u každého článku v pravém sloupci úplně dole.

 2. patrik.c napsal:

  Dobrý den. Chtěl bych Vás poprosit o pomoc. Nedávno jsem si založil účet, takže neznám moc dobře jak to zde funguje. Měl bych tedy pár otázek a předem děkuji za odpovědi.
  * zapsal jsem se do soutěže na nejrychlejší kolo v druhém týdnu testování a nepamatuji si můj přesný tip. Lze tedy někde spravovat své tipy v soutěžích, prostě nějaký přehled?
  * další věc, je, že když jsem Vás chtěl někde kontaktovat a požádat o radu, tak na webu jsem nikde nenašel žádný kontakt, formulář na dotazy apod. Musel jsem do googlu zadat „f1gp kontakt“ a až potom jsem našel odkaz na tuto stránku redakce. (http://gpf1.cz/redakce/)

  Díky za odpovědi, Patrik.

Napsat komentář