Red Bull zveřejnil snímky nového RB12

Tým Red Bull krátce před zahájením zimních testů v Barceloně představil svou formuli RB12. Red Bull minulý týden ve středu na prezentaci týmu ukázal letošní zabarvení, to ale bylo na loňském voze. V pondělí byly zveřejněny fotografie nového RB12. Technický guru týmu Adrian Newey odmítl říci, která část auta se výrazně změnila oproti loňsku, protože…

Štítky: Prezentace Red Bull Zveřejněno 22. 02 2016 — GPF1.cz

Tým Red Bull krátce před zahájením zimních testů v Barceloně představil svou formuli RB12. Red Bull minulý týden ve středu na prezentaci týmu ukázal letošní zabarvení, to ale bylo na loňském voze. V pondělí byly zveřejněny fotografie nového RB12.

Technický guru týmu Adrian Newey odmítl říci, která část auta se výrazně změnila oproti loňsku, protože s ohledem na stálost pravidel žádné velké novinky hledat nelze. Za tým inženýrů zodpovídá Rob Marshall, který dodal, že údaje z aerodynamického tunelu a simulací CFD nenabízí srovnání do doby, než se auto s ostatními ukáže na závodní dráze.

Za aerodynamiku auta zodpovídá Dan Fallows, který ale doplnil, že údaje z aerodynamického tunelu a simulací CFD jsou povzbuzující. Šéfinženýrem týmu reportujícím Robu Marshallovi je Paul Monaghan.

Šéfem týmu je Christian Horner, závodníky Daniel Ricciardo a Daniil Kvjat.

rb12-1 rb12-2

TýmDatumZpůsob prezentace
Renault (zabarvení)3. únorainfo + fotky
Red Bull17. únorainfo + fotky, prezentace zabarvení
Williams19. února 9:45info + fotky
Ferrari19. února 14:00info + fotky
Mercedes21. února 9:00info + fotky
McLaren21. února 9:30info + fotky
Haas21. února 15:00info + fotky
Force India22. února 8:30info + fotky
Red Bull22. února 8:30info + fotky
Toro Rosso22. únorainfo + fotky
Renault22. únorainfo + fotky
Manor22. únorainfo + fotky
Sauber29. únorainfo + fotky

Diskuse k článku

Napsat komentář