Räikkönen: Proč pořád děláte haló kolem pátečních tréninků? Nemáte nic jiného na práci?

Kimi Räikkönen se osočil na novináře, proč dělají takové haló kolem výsledků pátečních tréninků. Podle něj nejspíš nemají nic jiného na práci.

Štítky: GP Ruska Kimi Räikkönen Zveřejněno 29. 09 2018 — GPF1.cz

Ferrari je v této fázi sezony pod tlakem. Na Mercedes v Poháru konstruktérů ztrácí 37 bodů, Sebastian Vettel na Lewise Hamiltona v Poháru jezdců dokonce 40.

Ferrari je v poslední době navíc ve svých projevech velmi arogantní směrem k novinářům. Buď se s nimi vůbec nebaví, nebo na zvědavé dotazy reagují neuctivě. V mnoha ohledech si novináři komplikují situaci sami tím, že pokládají bez nadsázky naprosto hloupé dotazy.

Týmy bojují s emocemi na Twitteru. Force India mazala, Ferrari trucuje

Nejnovější „incident“, který je spíše pokračováním šťouchané mezi zástupci týmů F1 a novináři, než opravdovým konfliktem, stvořil Kimi Räikkönen, když byl dotazován na výsledky pátečních tréninků.

„Nechápu, proč lidé dělají takové haló kolem pátečních tréninků. Asi nemáte nic jiného na práci… Když se podíváte na všechny pátky, pravděpodobně zpozorujete, že ne vždy je pravda to, co se v pátek objeví. Pro nás je to úplně normální věc. Zkoušíme různé věci a sledujeme, co se stane. Normální práci si necháváme na sobotu. Uvidíme v kvalifikaci.“

Diskuse k článku

Napsat komentář