Pro hru F1 2021 byl vydán okruh Portimão

Videoherní společnost Codemasters vydala první ze tří rozsáhlých aktualizací pro hru F1 2021. Nový patch do hry přináší portugalský okruh Portimão.

Štítky: F1 2021 Zveřejněno 13. 09 2021 — Lukáš Štěrovský

Zatímco v reálném světě se kalendář formule 1 přeskupuje podle potřeby s ohledem na pandemickou situaci, virtuální podoba královny motorsportu to tak snadné nemá. Nové okruhy do hry nelze zapracovat během pár dní, v důsledku čehož se například do loňského ročníku nedostaly podniky jako Imola či Mugello (ale zase nechyběly tradiční a zrušené závody).

Letos byla situace po vydání hry podobná, vše se ale postupně vyladí aktualizacemi. V té první, která je již ke stažení, do hry přibude portugalská Velká cena a safety car od Aston Martinu. Stejně tak se změní zabarvení vozů a jejich výkonnost, aby více odpovídala realitě.

V další, říjnové aktualizace, se objeví okruh Imola a konečně v posledním listopadovém patchi přibude zbrusu nová trať ve městě Džidda.

„Jsme nadšeni, že můžeme konečně uvolnit první bezplatný okruh a informovat naše hráče o tom, co nás čeká v následujících měsících,“ řekl Paul Jeal, jeden z vedoucích projektu. „Naši hráči nám dali najevo, jak se těší na nové okruhy sezóny 2021. Džidda bude vrcholem, který bude zveřejněn několik týdnů před prosincovým debutem F1.“Tesla Semi jde konečně do výroby