Pro fanoušky Mercedesu, Hamiltona a Bottase

Sezonu 2019 Mercedes se svými jezdci Lewisem Hamiltonem a Valtterim Bottasem završil veleúspěšně. Naskýtá se tak fanouškům týmu nebo některého z jeho jezdců skvělá příležitost: vlastnit jeden z exkluzivních posterů právě u příležitosti šestého titulu mistra světa.

Štítky: Automobilist Mercedes Zveřejněno 8. 12 2019 — GPF1.cz

Společnost Automobilist, jejíž produkty z našich stránek už moc dobře znáte, uzavřela exkluzivní licencované partnerství právě s týmem mistrů světa, Mercedes-AMG Petronas Motorsport. Pod touto licencí vznikla limitovaná edice šesti digitálních posterů oslavujících úspěchy týmu a jeho jezdců. Plakáty ve sběratelské edici jsou omezeny na 500 kusů, limitovaná edice má 1000 kusů.

Pod touto licencí vznikla limitovaná edice šesti digitálních posterů oslavujících úspěchy týmu a jeho jezdců. Plakáty ve sběratelské edici jsou omezeny na 500 kusů, limitovaná edice má 1000 kusů.

Vizuálně povedené plakáty lze zakoupit na stránkách Automobilist.

Kromě skutečnosti, že se jedná o exkluzivně licencovaný produkt samotným Mercedesem, plakáty prochází velmi přísnou sérií připomínek a vylepšení, které mají za cíl absolutní preciznost se zaměřením na detail, což je typické pro všechny produkty společnosti Automobilist.

Diskuse k článku

Napsat komentář