Prima Vánoce s formulí 1 – zájezdy na královnu motorsportu za prima ceny!

Chtěli byste se podívat na závod formule 1 za přijatelnou cenu? Lámete si hlavu, co nadělit svému partnerovi, rodinnému příslušníkovi či kamarádovi pod stromeček? Cestovní kancelář Prima Italia připravila speciální vánoční nabídku zájezdů, které pomohou vyřešit oba výše zmíněné problémy! V rámci této akce, která platí až do 22. prosince, se můžete podívat na Grand…

Štítky: F1 vstupenky Zájezd Zveřejněno 21. 11 2016 — Lukáš Štěrovský

Chtěli byste se podívat na závod formule 1 za přijatelnou cenu? Lámete si hlavu, co nadělit svému partnerovi, rodinnému příslušníkovi či kamarádovi pod stromeček? Cestovní kancelář Prima Italia připravila speciální vánoční nabídku zájezdů, které pomohou vyřešit oba výše zmíněné problémy!

banner_vstupenky

V rámci této akce, která platí až do 22. prosince, se můžete podívat na Grand Prix Monaka, Rakouska, Maďarska a Itálie za snížené ceny (vstupenka je už zahrnuta v této ceně). Pokud chcete zájezd někomu věnovat jako dárek, lze po zažádání získat zdarma dárkový voucher tištěný na speciálním papíru se jménem obdarovaného.

V ceně je vyjma vstupenky zahrnuta doprava luxusním autobusem do místa konání velké ceny, transfery až přímo na okruh, odborného delegáta CK specializovaného na formuli 1, ubytování s polopenzí či zákonné pojištění. Více informací včetně možnosti objednání zájezdu naleznete přímo na webových stránkách CK Prima Italia.. Přehled zájezdů je k dispozici zde.

Čtěte dále: Turistický průvodce: Velká cena Monaka k nezapomenutí

S cestovní kanceláří Prima Italie můžete vyrazit na formuli 1 ze příznivé ceny

S cestovní kanceláří Prima Italia můžete vyrazit na formuli 1 ze příznivé ceny

Diskuse k článku

Napsat komentář