Uzávěrka přihlášek na Karting GP na úvod sezony F1 2019 už za pár dní!

U příležitosti startu nové sezony formule 1 jsme připravili motokárový turnaj Karting Grand Prix v Praga areně na pondělí 13. května za účasti závodníce Gabriely Jílkové a komentátora F1 Tomáše Richtra

2 Štítky: Gabriela Jílková Praga arena Zveřejněno 15. 03 2019 — GPF1.cz

Vstupenky na turnaj lze pořídit jako odměnu “Karting GP s Gabčou a komentátorem F1 T.Richtrem” v Projektu Gabriely Jílkové v její cestě zpět do profesionálního motorsportu zde. Turnaj obsahuje kvalifikační trénink a dva závody.

Automobilová závodnice Gabriela Jílková odhalila ve svém startovači další odměnu. Tentokrát budou mít fanoušci motorsportu možnost utkat se na jedné dráze s opravdovým závodníkem.

Gabriela získala čtyřikrát titul mistryně České republiky v motokárách, takže potkat se stejné trati je určitě velkou výzvou. Bojovat na dráze s někým, kdo závodil v motokárách proti Oconovi nebo Leclercovi se zkrátka nepoštěstí každý den.

V Praga Aréně se pojede 13.května od 18 hodin kvalifikační trénink a poté dva závody, do kterých se může zapojit až 18 osob.

Mladá závodnice ti určitě prozradí své plány na letošní a příští sezonu, které jsou velmi zajímavé a lákavé i pro českého fanouška.

Kromě toho se ale zúčastní závodu i komentátor formule 1 Tomáš Richtr. Tomáš bude stejně jako Gabča v jednom závodě, takže i to může být skvělou pozvánkou pro Karting GP.

Tím ovšem akce v Praga Aréně nekončí. V průběhu celého večera bude jak Gabča, tak Tomáš odpovídat na dotazy fanoušků a zhodnotí první letošní závody formule 1.

Třeba ti konečně komentátor prozradí, kdo je jeho oblíbencem, i když přísahá, že oblíbence nemá!

Fanoušci si mohou domů odnést i fotografie nebo autogramy, ale především zážitek.

Turnaj bude pro 18 osob a cena je 990 korun. Všechny peníze použije Gabriela Jílková do svého startovače, za který má v plánu koupit vybavení pro virtuální závodění. Zaplatit startovné můžete v odkaze dole. Na pravé straně je odměna s názvem “Karting GP s Gabčou a komentátorem F1 T.Richtrem”.

Diskuse k článku

Napsat komentář