Představeny byly také Toro Rosso STR13 a ‘Force India’ VJM11

Krátce před zahájením oficiálních testů se v Barceloně představily vozy zbývajících dvou týmů. Nejprve růžová formule pod označením VJM11, což jsou iniciály spolumajitele týmu Vidžeje Mallyi. Tým Force India má změnit název, ale podle informací ze zákulisí tento proces změny ještě probíhá. Pár minut nato se ukázalo Toro Rosso STR13.

Štítky: Force India Prezentace Toro Rosso Zveřejněno 26. 02 2018 — Tomáš Richtr

Jezdecká sestava Force Indie zůstává beze změny: nadále budou závodit Mexičan Sergio Pérez a Francouz Esteban Ocon. Tito dva závodníci měli v prostřední třetině loňské sezony mezi sebou řadu konfliktů na závodní dráze, až musel nastoupit management týmu a veškeré boje jim zakázat.

V jezdecké sestavě Toro Rosso to bylo také bouřlivé. Tým předčasně opustil Carlos Sainz, protože přešel do továrního Renaultu po bok Nika Hülkenberga. Tým měl nakonec zcela jiné jezdce na konci sezony ve srovnání s jejím začátkem. Propuštěn ze služeb týmu byl nakonec Rus Daniil Kvjat. Letos už to bude stabilnější a jezdeckou sestavu italského týmu vlastněného Red Bullem a s motory Honda budou tvořit Pierre Gasly a Brendon Hartley.

 

Diskuse k článku

Napsat komentář