Právě oznámená Londýnská F1 show bude živě na Sport 2

Středeční akce, v rámci které se mimo jiné vozy formule 1 projedou ulicemi Londýna, bude živě vysílána prostřednictvím televizní stanice Sport TV. Ta poskytuje přenosy F1 pro Českou republiku a Slovensko.

Štítky: GP Velké Británie Londýn Zveřejněno 10. 07 2017 — GPF1.cz

A na co se fanoušci vlastně mohou těšit? Londýnská akce bude rozdělena do několika bloků. Tím prvním bude „F1 Innovation & Skills Showcase“ (v překladu ukázka inovace a dovedností). Jedná se o hodinu dlouhý program, který se bude opakovat mezi 12:00-16:00. Obsahovat bude videoprojekci nejlepších okamžiků dosavadní sezony, rozhovory s představiteli týmů, soutěže ve vědomostních kvízech s tematikou F1, ukázky trofejí, které přinesou legendární britští jezdci a hlavně velký turnaj návštěvníků v pit stopech.

Drželi to pod pokličkou dlouho, ale už je to tady! Zítra, ve středu večer, se v Londýně koná velikánská show s piloty F1, všemi týmy, hvězdami a hlavně vozy F1 a živou muzikou! 🙂

Zveřejnil(a) GPF1cz dne 11. červenec 2017

Hlavní část programu je naplánována na večer a přenos na Sport2 poběží od 19:00 do 22:00. V tomto segmentu budou zpovídání přítomní závodníci (jak ti současní, tak bývalí, historicky úspěšní), šéfové týmů a tak dále. Chybět nebude ani živá hudba či rozhovory s přítomnými celebritami, které pojedou svůj vlastní závod.

Ve dvousedadlové formuli se představí Mika Häkkinen, k vidění budou i jízdy monopostů všech současných týmů F1, tedy Renaultu, Sauberu, Tora Rossa, McLarenu, Williamsu, Ferrari, Red Bullu a Mercedesu (oficiálně v tomto pořadí). Televizní tým přímo na místě bude mít k dispozici 20 kamer, které se postarají o perfektní pokrytí všech prostor. Segment zakončí přehlídka monopostů, ještě před tím se objeví speciální host, jenž bude vyzpovídán.

Londýnem posléze bude opět znít živá hudba, vyjma toho se mohou diváci těšit na rozhovor s Lewisem Hamiltonem, Sebastianem Vettelem a marketingovým šéfem F1 Seanem Bratchesem. Celá akce rovněž poslouží jako preview k britské Grand Prix, a to formou video projekcí a ukázek z historie závodů na legendárním Silverstonu.

Foto: static.standard.co.uk

Diskuse k článku

Napsat komentář