Potvrzení Alonsa u McLarenu teď čeká na výběr týmového kolegy

Také britský Autosport potvrdil, že se Fernando Alonso už podepsal pod smlouvu s McLarenem. Otázkou teď zůstává, s kým bude závodit.

5 Štítky: Fernando Alonso Ferrari Jenson Button Kevin Magnussen McLaren Zveřejněno 10. 11 2014 — Jan Pastorek

Také britský Autosport potvrdil, že se Fernando Alonso už podepsal pod smlouvu s McLarenem. Otázkou teď zůstává, s kým bude závodit.

Alonsovo angažmá u McLarenu je podle několika seriózních zdrojů již hotovou věcí, jenomže oznámení teď visí na tom, kdo bude jeho týmovým kolegou.

McLaren se dlouhodobě klonil k propuštění Buttona a udržení Magnussena, ale poslední Buttonovy výsledky to trochu zpochybňují.

Navíc sám Alonso si přeje za týmového kolegu Buttona, protože věří, že jeho zkušenosti pomůžou McLarenu při vývoji a návratu na vrchol.

Vyřešení Alonsovy budoucnosti by také mělo uvolnit ruce Ferrari, aby mohlo oznámit sestavu pro příští rok Räikkönen – Vettel.

Diskuse k článku

5 komentářů: “Potvrzení Alonsa u McLarenu teď čeká na výběr týmového kolegy”

 1. Esprit napsal:

  U MCL letos rovnou siltovku nikdo nenosi, tak na rok uz ji uvidime. Driv se slo po hrebinkacich, tak ted mlatime po hlavach ksiltovkace. A nejvic ty co maji silt do boku 😈

 2. Esprit napsal:

  Alonzo a jeho siltovka, tady mate ty charaktery. Button je vetsi 😛

 3. Esprit napsal:

  Ja bych si teda at je tu vsechno vsadil. ze to nebude ani jeden. Butonovi bych to ale pral. Sleduju ho celou f1 karieru a pred nim jsem fandil Panisovi, kteryho mam ten pocit prave vystipal z BAR HONDA

 4. Zix napsal:

  Pokud chtěj dobrou týmovou dvojku, tak by měli vzít bez debat Buttona. Pokud chtějí vychovávat pilota pro budoucnost, který by i případně mohl Alonsa nahradit, tak by měli vzít Magnussena.

 5. zdenekvt napsal:

  prosim at je to Jason

Napsat komentář