Potkej se s televizními komentátory F1 na Hungaroringu!

Stává se z toho solidní tradice! Jelikož jsou nedělní přenosy velkých cen vysílány z centrály majitele programů Sport1 a Sport2 v Budapešti, vlastně jen 10 minut jízdy autem od Hungaroringu, pak je GP Maďarska takovým vlastně domácím závodem pro české a slovenské diváky F1! To je důvod, proč je Studio F1 odvysíláno přímo z okruhu. To nabízí příležitosti potkat se s fanoušky, kteří se rozhodli na Hungaroring vypravit.

Štítky: GP Maďarska Sport TV Zveřejněno 23. 07 2018 — GPF1.cz

Setkání se odehrávají v prostoru fan zóny za hlavní tribunou, pod komentátorským stanovištěm Sport TV / AMC Networks International. To letošní se uskuteční v sobotu 28. července v 10:00, tedy dvě hodiny před startem třetího tréninku GP Maďarska.

Za tým Sport TV se dostaví Tomáš Richtr, Števo Eisele, Josef Král a Richard Gonda. Ze setkání bude pořízen také live stream na Facebooku Sport TV. Ambicí není nic víc, než se potkat, prohodit pár slov o dojmech a zážitcích z F1, třeba pořídit nějaké společné fotky a záběry do Studia F1, které bude odvysíláno před nedělním startem GP Maďarska.

Diskuse k článku

Napsat komentář