Poslední večeře všech letošních pilotů za 4 miliony korun

Lewis Hamilton uspořádal večeři, na které došlo k loučení se Sebastianem Vettelem. Akce se zúčastnilo všech dvacet jezdců z aktuálního pole F1 a večere byla, zdá se, úspěšná. Brit poté zaplatil účet i za své kolegy a přiznal, že na tuto noc nikdy nezapomene.

Štítky: Lewis Hamilton Sebastian Vettel Zveřejněno 20. 11 2022 — Vašek Štěpánek

Z dané noci uveřejnila většina pilotů fotografie na svých sociálních sítích a všichni vzdali hold čtyřnásobnému šampionovi. Fernando Alonso a Mick Schumacher v Abu Dhabi využijí design přilby inspirovaný tou, kterou využívá právě pilot Aston Martinu.

Lewis Hamilton na svém instagramovém profilu taktéž sdílel pěkný snímek. Na fotografii je Brit společně se Sebastianem Vettelem z noci, kdy proběhla společná večeře. Hamilton ke snímku napsal: „Ušli jsme dlouhou cestu jako závodníci…

…a stále pokračuje na naší cestě stát se lepšími muži. Ať už se na trati dělo cokoliv, vždy jsme si vzájemně pomohli, respektovali se a stali se lepšími lidmi. Všichni jsme se sešli, abychom se s naším přítelem Sebem [Vettelem] rozloučili.

Slavíme zde jeho úžasnou kariéru ve formuli 1 a rozhodně je tohle noc, na kterou už nikdy ve svém životě nezapomenu,“ svěřil se Hamilton. Pilot Mercedesu následně zaplatil večeře všech pilotů na startovním roštu v hodnotě 140 tisíc liber [bez mála 4 miliony korun].

Těsně před víkendem v Abu Dhabi se ještě Hamilton nechal slyšet, že má za to, že Sebastiana Vettela v monopostu F1 nevidíme naposledy, a že se Němec vrátí. Vettel na to následně vtipně zareagoval: „Možná až skončí Lewis u Mercedesu, tak se sem vrátím…“