Podle vás Kimi zůstane

Hlasovali jste o tom, jaký je odhad na týmového kolegu Sebastiana Vettela ve Ferrari 2016.

Zveřejněno 29. 07 2015 — GPF1.cz

Čtenáři GPF1 dostali možnost odhadnout, kdo bude týmovým kolegou Sebastiana Vettela ve Ferrari v sezoně 2016. Principem nebylo jmenovat touženého závodníka, ale reálně odhadnout, kdo jím bude. Podle 45 % hlasujících Kimi Räikkönen u Ferrari zůstane. Valtteri Bottas bude Vettelovým kolegou podle 30,1 % hlasujících a 17,5 % si myslí, že to bude Nico Hülkenberg. Dvě procenta odhadují Daniela Ricciarda, a o něco menší počet hlasujících si myslí, že Ferrari angažuje mladého talentovaného pilota, který bude Vettelovi dělat nosiče vody.

Není bez zajímavosti, že podle šéfa Ferrari Maurizia Arrivabeneho nebylo o jezdeckém složení rozhodnuto, a že v době letních dovolených se ani rozhodovat nebude.

Čtenáři měli možnost hlasovat také o možnostech neuvedených na seznamu. Objevily se tedy i velmi zajímavé možnosti, pro které ale hlasovali jen ojedinělí fanoušci. Dva z nich třeba odhadují, že se Fernando Alonso vrátí do Ferrari. Mezi jmény se objevili například Pastor Maldonado, Sussie Wolffová, Esteban Gutiérrez, Jean-Éric Vergne nebo Jenson Button. Ti všichni dostali po jednom hlasu, zatímco komentátor F1 Tomáš Richtr dostal hlas od dvou čtenářů.

A mezi hlasujícími se objevil i někdo, kdo případný přestup do Ferrari nepřeje Bottasovi, protože napsal: „Bohužel!!! Bottas. Všimněte si, prosím, toho slova Bohužel!!! To v nabídce u Bottase nemáte, proto jsem ho neodklikl tam, ale napsal do okénka.“

Inu, každý má jiný apetit 🙂

V současné době probíhají ještě dvě ankety: spíše pro dámy tu je volba roku, ve kterém to nejvíce slušelo Fernandu Alonsovi (měl včera narozeniny). A dnes večer ve 20:00 skončí anketa o hrdinu GP Maďarska, načež uvidíte i výsledky ankety.

Diskuse k článku

Napsat komentář