Podcast z Miami: Dekódujeme příčiny Norrisova triumfu

Do jaké míry je triumf Landa Norrise a McLarenu z Velké ceny Miami dílem technických vylepšení, štěstí, výjimečně absentující formy Red Bullu a samotného pilota? V nejzasvěcenějším podcastu o formuli 1 KOLO na KOLO dáváme do souvislostí vše, co se sešlo v jednom z nejúžasnějších příběhů poslední doby. A předpovídáme, jak to bude, nebo může být, s McLarenem (ale i jinými) nadále. A dáváme vše do perspektivy výkonů McLarenu od začátku současné generace technických regulí. A samozřejmě se netajíme vlastními emocemi!

Štítky: GP Miami Podcast Video Zveřejněno 14. 05 2024 — GPF1.cz

Podcast vychází den po velké ceně na webu kolonakolo.cz

Vysvětlujeme také mimořádné okolnosti druhého sprintového víkendu sezony. Popisujeme neobyčejnou, ale zábavnou perspektivu dobrého souboje na dálku mezi Charlesem Leclercem a Oscarem Piastrim. A připomínáme, co má Ferrari za lubem. A také se dotýkáme extrémně úřednického přístupu sportovních komisařů, ze kterého se zcela vytratil závodnický selský rozum. Což nás přivádí k odrazování toho, aby jakékoli taktické bitvy byly brány za nesportovní chování.

To je nejnovější podcast z Miami, InstaPokec. Vychází po každé velké ceně s odstupem přibližně jednoho dne, abychom pro vás nastudovali všechna dostupná data, dokázali je správně interpretovat. Abychom pro vás získali nejzajímavější zákulisní ohlasy, což z tohoto podcastu dělá ten nejzasvěcenější v československém prostoru.

A prosíme: s ohledem na skutečnost pobytu daleko za hranicemi ČR, omluvte nižší kvalitu zvuku 🙂 Příště zase v normálu!