Podcast + bonus

Potkali se opět tři milovníci aut a motorsportu Tomáš Richtr, Jiří Šlégl a Petr Šimek a vznikla z toho nová epizoda Cílové vlajky. Jako bonus si můžeš přečíst online magazín KOLO na KOLO.

Štítky: Podcast Zveřejněno 30. 06 2024 — GPF1.cz

V uvolněné a nekorektně zábavné talkshow CÍLOVÁ VLAJKA magazínu KOLO na KOLO se opět potkali Tomáš Richtr, Jiří Šlégl a Petr Šimek. Rozerbali nejen současnou situaci ve formuli 1 a ohlédli se trochu za závodem 24 hodin Le Mans, ale hlavně zhodnotili, jak se daří tipům toho, kolik závodů letos Red Bull nevyhraje. Hádají se o tom, kde a proč bude příští rok Adrian Newey, pro koho bude závodit Carlos Sainz a v neposlední řadě odhalujeme nejnovější stav skandálu kolem Adriana Neweyho.

CÍLOVÁ VLAJKA je pořad prošpikovaný upřímností a okořeněný nekorektním humorem. Seriózní a hlavně zasvěcená analýza víkendů velkých cen a událostí ve světě formule 1 probíhá v podcastech, která na webu kolonakolo.cz vychází den po velké ceně. A každých 14 dní vychází online časopis s pěticí atraktivních témat. To je KOLO na KOLO. Vychází v předstihu na kolonakolo.cz

Přečti si jeden ze starších magazínů online:

Videocast Cílová vlajka: