Palivo až do čtyřiceti stupňů pod nulou, které ochrání a vyčistí motor

OMV MaxxMotion Diesel nabízí špičkový výkon až do -40 °C. To znamená, že váš motor bude pracovat spolehlivě i v extrémních zimních podmínkách a bude dlouhodobě chráněný.

Štítky: palivo Zveřejněno 16. 07 2017 — GPF1.cz

Placená inzerce

Prodlužuje životnost motoru a předchází vzniku koroze


Až 100% ochrana proti korozi: náš balíček nejmodernějších aditiv předchází tvorbě koroze způsobované palivem na dílech motoru, systému vstřikování paliva a palivové nádrži, čímž se také prodlužuje životnost motoru.

Na obrázcích jsou uvedeny výsledky standardní korozní zkoušky – vzorek z oceli. Na levém vzorku z oceli byla provedena zkouška se standardní motorovou naftou bez aditiv, vpravo je výsledek zkoušek s palivem MaxxMotion. Rozdíl je zřetelně viditelný, palivo MaxxMotion poskytuje vynikající ochranu proti korozi na dílech motoru.

Vyčistí motor
Používáním motorové nafty Maxxmotion se odstraňují nánosy ze vstřikovačů motorové nafty a předchází se novému znečištění. Při stálém používání motorové nafty Maxxmotion zůstanou vstřikovače po celou dobu životnosti motoru téměř bez nánosů, čímž se prodlouží i životnost motoru.

Na levé straně je ventil recirkulace výfukových plynů (EGR – Exhaust Gas Recirculation) po ujetí 8 500 kilometrů s použitím základní motorové nafty bez aditiv. Ventil je pokrytý vrstvou černých sazí. Nánosy sazí by mohly blokovat funkci ventilu EGR, což by mohlo vést k zhoršování výkonu motoru, například k nepravidelnému volnoběhu a vyšší hlučnosti. V průběhu životnosti by mohl být zaznamenáván nárůst emisí a snížení výkonu při zvyšování rychlosti. Na pravé straně je ventil recirkulace výfukových plynů po ujetí 9 000 kilometrů s použitím paliva MaxxMotion.

Kvalitnější složení paliva MaxxMotion s nejmodernějšími přísadami a prémiovou bio složkou předchází tvorbě nánosů na ventilu recirkulace výfukových plynů, a tím zajišťuje vynikající ochranu. Nejsou viditelné žádné nánosy a emisní chování a výkon se obnoví na úroveň (velmi) blízkou původnímu výkonu motoru.

Trojnásobně lepší čistící efekt
S novou funkční přísadou je čistící efekt vašeho motoru trojnásobně lepší ve srovnání s předchozí generací MaxxMotion.

Text a foto: OMV

Diskuse k článku

Napsat komentář