Oslavujeme kariéru Michaela Schumachera

Dnes ve čtvrtek 3. ledna je to 50 let, kdy se narodil Michael Schumacher.

3 Štítky: Michael Schumacher Zveřejněno 3. 01 2019 — GPF1.cz

Na počest jeho působení a výsledků je nejen na internetu určitě napsáno hodně. My bychom ale chtěli dát prostor vám, našim čtenářům, abyste se s námi podělili o nejlepší vzpomínky, které na Michaelovu kariéru máte. Stačí pod příspěvek níže napsat svou nejlepší vzpomínku, která vás s Michaelem pojí.

Poster je součástí úchvatné kolekce, vytvořené společností Automobilist v exkluzivní spolupráci s rodinou Michaela Schumachera právě k této příležitosti. Podívejte se na všechny produkty kolekce přímo na stránkách autorů.

Diskuse k článku

3 komentáře: “Oslavujeme kariéru Michaela Schumachera”

 1. Tomas.Rakovnik napsal:

  Chtěl bych se dotázat, zda tato soutěž byla nějak vyhodnocena.

  Předem děkuji za odpověď.

 2. Tomas.Rakovnik napsal:

  Já nejraději vzpomínám na sezonu 2000, kdy Michael sváděl super souboje v Mikou Hakkinenem. Tenkrát to byly bitvy na trati i strategie v boxech s tankováním. Po poměrně vyrovnané sezoně nakonec Michael získal první titul pro Ferrari. Když se dnes někde objeví záznam závodu z této sezony, s radostí se vždy podívám a zavzpomínám si.
  Tomáš

 3. GPfacts napsal:

  Všech 91 vítězství bylo zážitkem, protože Schumacher se pokaždé na stupních vítězů upřímně radoval. Po letech, kdy se především Prost a Senna na bedně tvářili, jako by tam byli za trest, to bylo vítané oživení.

Napsat komentář