Okruh Imola i bílé zabarvení Red Bullu je dostupné pro hru F1 2021

Vývojáři počítačových her Codemasters a EA Sports v poslední aktualizaci přidali do hry F1 2021 okruh v Imole, který hostil Grand Prix Emilia Romagna a na omezenou dobu i speciální bílé zbarvení Red Bulu, které je věnováno Hondě.

Štítky: Codemasters F1 2021 Zveřejněno 17. 10 2021 — Vašek Štěpánek

Hráči počítačových her formule 1 se 13. října dočkali dalšího ze tří slibovaných updatů ve hře F1 2021 od společností Codemasters a EA Sports. Po portugalském Portimau byla do hry přidána také Imola, která letos hostila druhý závod sezony.

Další novinkou je přidání speciálního zbarvení Red Bullu z GP Turecka, které bylo věnováno Hondě, s bílým Red Bullem se hráči mohou prohánět ve všech módech hry jako je kariéra, Grand Prix, Time trial apod.

Dále byl aktualizován vzhled všech vozů tak, aby odpovídal realitě. Změny jsou nejvíce vidět na Mercedesu a McLarenu. Kromě toho byly opraveny obrubníky v Bahrajnu i Monze a bylo vylepšeno i samotné ovládání vozu.

„Minulý měsíc byly reakce na okruh v Portugalsku opravdu skvělé a jsme si jisti, že hráči budou závody v Imole milovat také. Jsme rádi, že se nám povedlo implementovat i vzhled Red Bullu z GP Turecka do hry a jen to dokazuje, jak velkou je hra součástí světa F1,“ uvedl Paul Jean, vrchní ředitel společnosti Codemasters.