Vyjádření Bianchiho rodiny

Plné znění veřejného prohlášení rodiny Julese Bianchiho

1 Štítky: Jules Bianchi Zveřejněno 18. 07 2015 — Tomáš Richtr

Nice, Francie
Sobota 18. července 2015
02:45

S hlubokou lítosti jsou rodiče Philippe a Christine, bratr Tom a sestra Mélanie nuceni oznámit, že Jules zesnul v nemocnici Centre Hospitalier Universitaire (CHU) v Nice, ve Francii, kde byl přijat po havárii 5. října 2014 na okruhu Suzuka při Velké ceně Japonska 2014.

„Jules bojoval do úplného konce, jako vždy, ale dnes se jeho bitva nachýlila ke konci,“ řekla Bianchiho rodina. „Bolest, kterou cítíme, je obrovská a nepopsatelná. Rádi bychom poděkovali zdravotnickému personálu v nemocnici CHU v Nice, který se u Julese staral s láskou a odhodláním. Rádi bychom poděkovali také zdravotnickému personálu General Medical Center v japonské prefektuře Mie, který se o Julese staral hned po nehodě. Chceme poděkovat i všem ostatním lékařům, kteří se o něj v posledních měsících starali.

Dále bychom rádi poděkovali Julesovým kolegům, přátelům, fanouškům a všem těm, kteří dávali v posledních měsících najevo, jak hluboce jsou sami zasaženi, což nám dávalo velkou sílu a schopnost se s těžkými okolnostmi vypořádat. Poslouchat a číst to velké množství zpráv nám pomohlo uvědomit si, kolik srdcí a duší po celém světe Jules oslovil.

Rádi bychom požádali o soukromí v této náročné době, zatímco se budeme snažit se Julesovou ztrátou vyrovnat.“

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Vyjádření Bianchiho rodiny”

  1. achard napsal:

    Kdy vlastně zemřel? Wikipedie i Forix uvádí 17.7.2015. Že tiskové prohlášení bylo vydáno ve 2:45 neznamená, že v tu dobu taky zemřel.

Napsat komentář