Hülkenberg zůstává

Je to oficiální: Hülkenberg u Force Indie přinejmenším do roku 2017

Štítky: Force India Nico Hülkenberg Zveřejněno 1. 09 2015 — Marie Tomšíková

Force India prodloužila smlouvu s Nicem Hülkenbergem o dva roky. 

Hülkenberg byl v poslední době spojován s americkým týmem Hass. Údajně figuroval na seznamu deseti možných pilotů pro rok 2016. Smlouva byla prodloužena do konce roku 2017. Podle vítěze závodu 24 hodin Le Mans očekává od týmu záruku stability v příštích letech.

„V tomto týmu se cítím jako doma, proto mám velkou radost z prodloužení smlouvy. V posledních letech jsme dokázali udělat velký krok dopředu a věřím, že na spoustu lidí jsme udělali dojem. Věřím v úspěšnou budoucnost. Force India pro mě představuje velkou skupinu lidí, kteří jsou hladoví po úspěchu a chtějí se zlepšovat každý rok. Myslím, že dokážeme dělat pokroky a chci s tímto týmem stoupat výše na startovním roštu,“ řekl Hülkenberg.

Šéf týmu Force India Vijay Mallya uvítal pokračování spolupráce.

„Já se netajím tím, že patřím k jeho největším fanouškům a je fantastické, že s námi zůstane i v příštích letech. Strávil u nás téměř čtyři roky a za tu dobu jsme z něj dokázali udělat jednoho z nejlepších pilotů. Nico má rychlost i technické znalosti a věřím, že nám pomůže dosáhnout skvělých výsledků v dalších letech. Uděláme vše pro to, abychom mu dokázali poskytnout auto, které bude odpovídat jeho talentu.“

Diskuse k článku

Napsat komentář