Obrazem: Nové TV Studio F1

S kompletní obměnou brandingu celého seriálu formule 1 došlo přirozeně k úpravě také grafické podoby televizního Studia F1. To se již od roku 2015 vysílá v délce 60 minut živě před každou velkou cenou. Stejně tomu bude i dnes s výjimkou GP Austrálie, před kterou Studio F1 začne ještě o 15 minut dřív.

1 Štítky: Sport TV Zveřejněno 22. 03 2018 — GPF1.cz

Závody letos nově budou startovat 10 minut po celé hodině, místo v celou. Přenosy tak budou delší právě o extra desetiminutovou vložku, která má za cíl více vtáhnout diváka do atmosféry těsně před startem. Televize Sport1 & Sport2 také oznámila, že komentátory budou Tomáš Richtr a Josef Král pro Českou republiku a Števo Eisele a Richard Gonda pro Slovensko. Všichni se budou navíc potkávat právě ve Studiu F1.

„Co zůstává stejné jako v předchozích letech, je harmonogram každého závodního víkendu. Tréninky a kvalifikační vysílá živě stanice Sport1, předzávodní studio a samotný závod je možné sledovat na Sport2,“ upřesnila televize.

 

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Obrazem: Nové TV Studio F1”

  1. Jakub McL Jakub McL napsal:

    Líbí se mi, že Liberty dělá F1 novou, těším se na novou grafiku, ale ten font písma je fakt hroznej. Když kouknu na nějaký oficiální video doplněné souvislým textem, je to dost nečitelný. Každopádně KONEČNĚ je to tady, zítra mám narozeniny, takže dárek v podobě prvních dvou treninků, je luxusní. Vám komentátorům přeju hodně událostí, které budou stát za pořádný komentář, ať se nám všem fanouškům ta sezona vydaří. A McLarenu přeju zase nějaké to místo na bedně!!! 🏎👍

Napsat komentář