O Ferrari jsem nikdy nesnil, říká Hamilton

Na rozdíl od Sebastiana Vettela nebo Fernanda Alonsa netouží Lewis Hamilton po angažmá v Maranellu.

7 Štítky: Fernando Alonso Ferrari Lewis Hamilton Mercedes Sebastian Vettel Zveřejněno 1. 12 2014 — Jan Pastorek

Na rozdíl od Sebastiana Vettela nebo Fernanda Alonsa netouží Lewis Hamilton po angažmá v Maranellu.

K Ferrari zamířil Sebastian Vettel a přiznal, že si tak plní svůj dlouhodobý sen. Hamilton mu popřál hodně štěstí. „Pro většinu jezdců je snem jezdit pro Ferrari. Je čtyřnásobným mistrem světa a teď otevírá novou kapitolu. Ale my uděláme vše pro to, aby se nestal pětinásobným mistrem,“ upozornil pilot Mercedesu.

Co se týče Hamiltona, tak tomu je dobře tam, kde je. „Nedokážu si představit, že bych jezdil jinde. Ani si nevzpomínám, že bych kdy snil o jezdění pro Ferrari. Červená auta samozřejmě vypadají hezky, ale v červené barvě si můžete koupit i mercedes!“

Že Ferrari nemusí znamenat naplnění životních snů, zjistil Fernando Alonso, jemuž došla trpělivost, a proto Maranello opustil. Vrátí se k McLarenu.

„Bude to pro ně nová zkušenost,“ komentoval Hamilton, který byl Alonsovým týmovým kolegou právě u McLarenu v roce 2007. „Fernando za ty roky hodně vyspěl, jako jezdec i jako člověk.“

„A díky svým předchozím zkušenostem s Ronem (Dennisem) to určitě zvládne mnohem lépe a nebude to tak těžké jako minule.“

Diskuse k článku

Napsat komentář