Nový management F1 odolává tlaku, řadu rozhodnutí nechce uspěchat

Novy management formule 1 vyzývá k trpělivosti. Podle vlastních slov pracuje téměř non-stop na tom, aby "formule 1 byla tak dobrá, jak jen může být", ale s rozhodnutími nelze spěchat.

Štítky: FOM Zveřejněno 28. 12 2017 — Tomáš Richtr

Po prvním roce působení zazněla z mnoha stran kritika nového managementu F1, který vedou Charles Carrey jako prezident, Sean Bratches za finance a marketing a Ross Brawn jako výkonný ředitel. S novými investicemi navíc dochází k poklesu výnosů, což má přímý vliv na příjmy samotných týmů, které se v důsledku toho zlobí. A v neposlední řadě Christian Sylt, novinář, který nadále pracuje pro Bernieho Ecclestona, pokračuje v tvorbě článků negativně útočících na F1.

Sean Bratches ale tlakům odolává s tím, že jim nebude podléhat a nebude v důsledku toho uspěchávat důležitá rozhodnutí. Je přesvědčen, že je nutné projít důkladným a náročným procesem rešerše.

“Když se podíváte na uplynulý rok, dosáhli jsme velkých pokroků tím, že jsme postavili řádnou organizaci, která zahájila svou práci,” hájí se Sean Bratches. “A tím procesem je cesta, nikoli konkrétní cíl. Máme velké ambice. Nejde se otřást a zapnout tlačítko v očekávání, že vše bude najednou fungovat. Musíme investovat, věci oživovat a představit trhu. Jsem si jist, že budeteřady veřejných oznámení a změn, dojde k rozšíření a posílení atraktivních bodů pro fanoušky.

Představíme interaktivní webovou platformu, živé i offline OTT obsahy (obsah přes internet, jednoduše řečeno). V Abú Dhabi jsme vyhlásili prvního šampiona eSports, ve kterém mimochodem titul získal tým Toro Rosso!

Bude toho podstatně více a pracujeme s našimi plány, nebudeme sedět s rukama za zády a jen přemýšlet o našich vizích pro tento sport. Pracujeme velmi tvrdě a jakmile budeme mít co oznámit veřejnosti, pak to uděláme. Pracujeme v režimu 24/7 na tom, aby tento sport byl tak dobrý, jak jen může být. Věříme v to, protože vidíme obrovské příležitosti.”

Diskuse k článku

Napsat komentář