Nový dokument Schumacher nabídne dosud nezveřejněné záběry

Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Oznámen byl nový dokumentární film s názvem Schumacher, který zmapuje kariéru sedminásobného mistra světa, nabídne nové záběry ze zákulisí, a který schválila závodníkova rodina. Snímek bude představen už příští týden na festivalu v Cannes. Dozvíme se novinky o Schumacherově zdravotním stavu, nebo půjde jen o rekapitulaci již známých informací?

Štítky: Michael Schumacher Zveřejněno 12. 05 2019 — Lukáš Štěrovský

Za filmem stojí němečtí filmaři Michael Wech a Hanns-Bruno Kammertöns, kteří už dříve natočili například dokument o německém tenistovi Borisi Beckerovi. V prosinci pak bude film Schumacher dostupný v Německu a Velké Británii, dá se ale očekávat, že k dispozici bude i globálně, dost možná skrze služby jako Netflix apod.

Film vznikl za oficiální podpory Schumacherovy rodiny, a to na počest jeho 50. narozenin a výročí 25 let od zisku prvního titulu mistra světa. Fanoušci se mohou těšit na dosud nezveřejněné záběry, rozhovory se členy rodiny, soupeři a mnoho dalšího.

Schumacherova manažerka Sabine Kehmová u příležitosti nového dokumentu uvedla: „Michaelova výjimečná kariéra si zaslouží být oslavena 25 let poté, co dosáhl na první ze sedmi titulů mistra světa. Jsme šťastní, že tento film bude v rukou tak ambiciózních a citlivých profesionálů.“

Diskuse k článku

Napsat komentář