Nová smlouva Hamiltonovi zajistí jmění. Vydělá si přes 4 miliony korun denně!

Mercedes vyjednává s Lewisem Hamiltonem o nové smlouvě, kterou by obě strany měly podepsat už v dějišti posledního letošního závodu – Abú Dhabi. Pokud vše „klapne“, Hamilton si celkem přijde na 210 milionů dolarů. V přepočtu tedy něco kolem čtyř a půl miliardy korun.

1 Štítky: Finance Lewis Hamilton Zveřejněno 22. 11 2017 — Lukáš Štěrovský

Vyjma posledního letošního závodu by Hamilton měl v Abú Dhabi také absolvovat námluvy s Mercedesem ohledně nové smlouvy. Současný kontrakt vyprší na konci roku 2018. Očekává se, že Hamilton prodlouží o tři roky na sezony 2018, 2019 a 2020, což jej s Mercedesem spojí na tak dlouho, jako bude Sebastian Vettel, mimochodem nejlépe placený pilot v posledních dvou letech, u Ferrari. Právě tam by pak podle některých expertů mohl Brit před koncem kariéry zamířit.

Mercedes si pochopitelně nechce nechat Hamiltona utéct, a tak podle zákulisních informací odsouhlasí Hamiltonovi pohádkový plat v celkové hodnotě 210 milionů amerických dolarů. Čtyřnásobný šampion si tak přijde zhruba na více než čtyři miliony korun českých; a to každý den!

S tímto vědomím si Hamilton mohl užívat oslavy titulu, které v posledních dnech pořádal Mercedes ve svých továrnách. „Byl to neuvěřitelný rok, zažili jsme velké dobrodružství. Za to má každý v týmu můj respekt. Jsem součástí tohoto sportu už dlouho, ale pracovní morálka v Brixworthu a Brackley mě skutečně inspiruje. Byl to ten nejlepší šampionát, protože jsme bojovali proti jinému týmu a čelili odlišným výzvám. To učinilo sezonu o moc lepší,“ prohlásil jezdec Mercedesu.

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Nová smlouva Hamiltonovi zajistí jmění. Vydělá si přes 4 miliony korun denně!”

  1. Mike Litoris napsal:

    Je to potvrzené. Bude mít 4 miliony kaček za den. I na té fotce to všichni ukazují. 🙂

Napsat komentář