Nová série Drive to Survive bude skutečně bez šampiona Verstappena

Max Verstappen říká, že se už nikdy nevrátí, aby se zúčastnil seriálu společnosti Netflix Drive to Survive.

Štítky: Max Verstappen Red Bull Zveřejněno 10. 03 2022 — Jiří Košta

Již v pátek odstartuje čtvrtá série oblíbeného programu, který se zasloužil o přivedení nového publika k šampionátu. Verstappen však loni potvrdil, že svou účast s tvůrci programu ukončil, protože v dřívějších epizodách měli „falešné“ příběhy.

Nová sezona proto nepřináší žádné nové rozhovory s jezdcem, který loni vyhrál šampionát. Verstappen, který nedávno podepsal novou smlouvu, která ho udrží v F1 s Red Bullem až do roku 2028, řekl, že sledování nové sezony nezmění jeho pohled na ni.

„Svůj názor nezměním. Myslím, že to bylo zničeno už po první sezoně,” řekl Verstappen na dnešní tiskové konferenci FIA na mezinárodním okruhu v Bahrajnu.

Pilot Red Bullu trval na tom, že příliš mnoho pokrytí v seriálu je přehnané.

„Jsem docela přízemní člověk. Chci říct, jen chci, aby to byla fakta, ale jen to přehání. Samozřejmě chápu, že to tak musí být pro Netflix – takové věci lidi mají rádi. To je to, co tam představuje každý seriál nebo dokument nebo jak to nazvat, prostě to není moje věc.

Pravděpodobně se na to podívám a uvidím, jak je to pěkně přehnané, a pak budu pokračovat ve svém životě a pravděpodobně se podívám na nějaké další dokumenty na Netflixu.”

Volvo vyvíjí až pět elektromobilů najednou