Neshody v Mercedesu? Hamilton se show v Londýně nezúčastnil

Přestože Lewis Hamilton figuruje ve všech oficiálních programech a upoutávkách na dnešní akci v ulicích Londýna, této události se nakonec nezúčastní. Nahradit by ho měl zřejmě Nico Rosberg.

1 Štítky: Lewis Hamilton Zveřejněno 12. 07 2017 — Lukáš Štěrovský

Toto rozhodnutí vyvolává otázky, zda je ve vztahu mezi týmem a jezdcem vše v pořádku. Brit vše oznámil skrze příspěvek na sociální síti Twitter, kde napsal: „Mým milujícím fanouškům, nemohu se dočkat, až vás všechny uvidím na Silverstone. Do té doby si dávám dvoudenní pauzu. Bůh vám žehnej. S láskou, Lewis“.

Hamilton přitom figuruje už ve všech oficiálních programech, je tedy jasné, že s jeho neúčastí nový majitel do poslední chvíle počítal. Na akci, která stála několik miliónů liber a již by mělo navštívit kolem 250 000 fanoušků, se podílelo několik manažerských týmů. Ty vyjádřily velké zklamání z Hamiltonova rozhodnutí.

Ten pořadatelům nadělal menší vrásky na čele, jelikož program byl připravován dlouhou dobu (a tajen do poslední chvíle). Mercedes byl celou akcí nadšen a výrazně se podílel na její přípravě. O to překvapivější je odstoupení jejího pilota do ústraní.

Podle posledních informací Stříbrné šípy dokonce požádaly Nika Rosberga, aby zaujal Hamiltonovo místo. Loňský šampion se naposledy svezl s vozem F1 na nedávném Festivalu rychlosti v Goodwoodu.

Diskuse k článku

Napsat komentář