Nachlazený Hamilton měl dopravní nehodu

Lewis Hamilton měl v pondělí večer dopravní nehodu. Sám pilot a čerstvý šampion to zveřejnil na svém Instagram účtu. Dodal, že chce o své nehodě informovat jako první, protože „existují lidé, kteří se toho pokusí nějakým způsobem zneužít“. Důležité je, že při nehodě v Monaku nebyl nikdo zraněn. Lewis Hamilton upřesnil, že jej postihlo nachlazení.…

1 Štítky: Lewis Hamilton Zveřejněno 12. 11 2015 — GPF1.cz

Lewis Hamilton měl v pondělí večer dopravní nehodu. Sám pilot a čerstvý šampion to zveřejnil na svém Instagram účtu. Dodal, že chce o své nehodě informovat jako první, protože „existují lidé, kteří se toho pokusí nějakým způsobem zneužít“. Důležité je, že při nehodě v Monaku nebyl nikdo zraněn.

Lewis Hamilton upřesnil, že jej postihlo nachlazení. Ve spojení s nehodou se rozhodl po poradě se svým týmem a lékařem odložit odlet na Velkou cenu Brazílie o den. Musel tak vynechat jen povinnosti ve vztahu k rozhovorům. Účast v závodě není navzdory některým spekulacím v médiích na pochybách.

„Auto je samozřejmě zničené,“ dodal Hamilton a řekl, že „chyby se stávají“.

„Informuji vás o tom, protože každý je zodpovědný za své činy. Chyb se občas dopustí každý, důležité je poučit se z nich a dospívat,“ řekl pilot Mercedesu.

Lewis Hamilton se dostal v úvodu sezony 2010 do problémů s australskou policií. Po pátečních trénincích GP Austrálie totiž odjel ve svém silničním mercedesu divokým stylem tak, že protočil pneumatiky. Australská policie je na jakékoli podobné projevy velmi citlivá. Hamiltonovi bylo auto zabaveno a v srpnu téhož roku mu byla udělena pokuta 500 australských dolarů. Lewis Hamilton se omluvil ještě v den incidentu a pak jeho právníci poslali doznání a omluvu australskému soudu. Sám Hamilton se stání nezúčastnil.

Dear TeamLH, just wanted to let you know why things have been quiet on social media the past few days. I’ve not been well with a fever but I also had a road accident in Monaco on Monday night. Whilst ultimately, it is nobody’s business, there are people knowing my position that will try to take advantage of the situation and make a quick buck. NO problem. Nobody was hurt, which is the most important thing. But the car was obviously damaged and I made very light contact with a stationary vehicle. Talking with the team and my doctor, we decided together that it was best for me to rest at home and leave a day later. But i am feeling better and am currently boarding the plane to Brazil. However, I am informing you because I feel we all must take responsibility for our actions. Mistakes happen to us all but what’s important is that we learn from them and grow. Can’t wait for the weekend Brazil🙌🏾 Bless Lewis

A photo posted by Lewis Hamilton (@lewishamilton) on

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Nachlazený Hamilton měl dopravní nehodu”

  1. Rendy napsal:

    …odjel ve svém silničním mercedesu divokým stykem…
    🙂
    Chybuje každý, nejen Lewis… 😉

Napsat komentář