Nabízíme zájezdy na velké ceny F1

Snad každý, kdo osobně zavítal na závod formule 1, by ji chtěl spatřit znovu – o těch, kteří tuto příležitost ještě neměli, mluvit ani netřeba. Ve spolupráci s cestovní kanceláří Prima Italie jsme vybrali čtyři nejlákavější zájezdy na F1 v dohledné době, které by měly uspokojit všechny fanouškovské touhy.

2 Štítky: fanoušci Zájezd Zveřejněno 24. 06 2017 — Lukáš Štěrovský

Pokud se rozhodnete pro cestu na formuli 1 právě se společností Prima Italia, určitě nebudete litovat. Tato cestovní kancelář se pyšní mnohaletými zkušenostmi s pořádáním zájezdů na královnu motorsportu, a tak si můžete užívat skutečně jen závody – o vše ostatní bude postaráno za vás.

Doprava luxusními autobusy do dějiště Grand Prix, transfery na okruh, ubytování (případně i občerstvení), zprostředkování vstupenek, to vše spadá do služeb, které Prima Italie poskytuje. Z aktuální nabídky by mohly fanoušky zaujat hlavně tyto zájezdy:

madarsko

Maďarko je lákavou lokalitou pro českého a slovenského fanouška hlavně svojí malou dojezdovou vzdáleností. Na Hungaroring je možné jet prakticky na otočku – to dokládá právě jednodenní varianta zájezdu za pouhých 3980 Kč včetně vstupenky.

Bonusem pak bude přítomnost komentátora a žurnalisty Pavla Fabryho, který bude delegátem jednoho z autobusů tohoto zájezdu. Avšak pozor, pokud máte zájem, rozhodně nečekejte, aktuálně zbývá posledních 14 volných míst!

Stejný počet míst je pak k dispozici u pětidenní varianty zájezdu, za kterou zaplatíte 5390 Kč.

>>>CHCI NA GP MAĎARSKA<<<

belgie

K závodu na legendárním okruhu Spa-Francorchamps snad ani není potřeba cokoliv dodávat. Jeden z posledních přírodních okruhů se rozprostírá v Ardénských horách a velká většina závodníků – stejně tak i diváků – jej řadí mezi své nejoblíbenější tratě. Názvy zatáček jako La Source, Blanchimont či Eau Rouge zná snad každý fanda motorsportu.

Do Belgie se můžete vypravit v rámci pětidenního zájezdu, a to od 8790 Kč. Opět platí, že pokud chcete zažít legendární Spa-Francorchamps na vlastní kůži, měli byste si pospíšit – na srpnový závod je volných posledních 16 míst, co se zájezdu týče.

>>>CHCI NA GP BELGIE<<<

italie

Každý správný fanoušek Ferrari, tedy tifosi, by měl alespoň jednou za život navštívit chrám rychlosti, domácí závod Scuderia na italské Monze! S pomocí cestovní kanceláře Prima Italia nyní máte tuto možnost na dosah ruky.

Od 7480 Kč si můžete vychutnat pětidenní zájezd s neopakovatelnou atmosférou. Aktuálně zbývá pětadvacet míst, která rychle ubývají. Rozhodně není na co čekat!

>>>CHCI NA GP ITÁLIE<<<

abu-dhabi

Pakliže máte rádi exotiku a chcete být u vyvrcholení letošního šampionátu formule 1, pak se jako ideální jeví nadmíru luxusní zájezd do Abú Dhabi. Těšit se můžete – mimo samotného závodu – na leteckou dopravu, ubytování ve čtyřhvězdičkových hotelech v Abú Dhabi a Dubaji či návštěvu zábavního parku Ferrari World.

>>>CHCI NA GP ABÚ DHABI<<<

Zájezdy na další velké ceny naleznete i v našem kalendáři níže:

Sezona 2017

Diskuse k článku

Napsat komentář