Na Vettela neměl, ale překvapený Ricciardo je

Daniel Ricciardo v sobotní kvalifikaci na GP Singapuru obsadil druhé místo. Velmi ho překvapil slabší výkon Mercedesu. „Kvalifikace nám vyšla skvěle. Jsem velmi překvapen, že Mercedes je po kvalifikaci až ve třetí řadě. Včera jsem si myslel, že s námi Mercedes hraje nějakou hru, ale je zjevné, že na jejich voze nefunguje vše ideálně,“ řekl Ricciardo. Ricciarda…

Štítky: Daniel Ricciardo Red Bull Zveřejněno 19. 09 2015 — Jindřich Kleinbauer

Daniel Ricciardo v sobotní kvalifikaci na GP Singapuru obsadil druhé místo. Velmi ho překvapil slabší výkon Mercedesu.

„Kvalifikace nám vyšla skvěle. Jsem velmi překvapen, že Mercedes je po kvalifikaci až ve třetí řadě. Včera jsem si myslel, že s námi Mercedes hraje nějakou hru, ale je zjevné, že na jejich voze nefunguje vše ideálně,“ řekl Ricciardo.

Ricciarda v kvalifikaci porazil pouze jeho bývalý týmový kolega Vettel. Ale Ricciardo je s umístěním v první řadě velmi spokojen. Sezóna 2015 se pro Red Bull zatím příliš dobře nevyvíjela.

„Přijížděli jsme do Singapuru s myšlenkou na dobré umístění. Věděli jsme, že tento závod je naší velkou šancí znovu obsadit místo na stupních vítězů. Dnešek to potvrdil. Na Sebastiana jsme neměli. Zajel v kvalifikaci dvě opravdu skvělá kola. Je to nádherný pocit, startovat do závodu z první řady. Už jsem dlouho nic takového nezažil. Je to paráda, v první řadě Seb a já. Zítra odjedeme určitě zajímavý závod. Náš tým takový úspěch už potřeboval. Od Silverstonu se stále zlepšujeme, důkazem je i dnešní výsledek. Jsem velmi spokojen, zítra v závodě chceme uspět,“ řekl Ricciardo.

Motorsports: FIA Formula One World Championship 2014, Grand Prix of Singapore

Diskuse k článku

Napsat komentář