Na co se těšit ve hře F1 2020

Společnost Codemasters před pár dny odhalila první video z očekávané hry F1 2020, která se na pulty dostane 10. července 2020. Na co se můžeme těšit?

Štítky: eSports Virtual GP Zveřejněno 3. 05 2020 — Lukáš Podstata

Pro milovníky kariéry v této hře máme dobrou zprávu. Společnost Codemasters potvrdila, že hodlá režim pro jednoho hráče kompletně přepracovat. Nyní už nebudete pouze závodníkem, ale správa týmů bude hodně podstatná. Od nového titulu totiž budete moct vybírat nové sponzory, trenéry, vývojáře a spoustu dalšího. Nutné taky bude správně hospodařit s financemi. Nemůžete totiž s omezeným rozpočtem zaměstnat například Lewise Hamiltona, a přitom dávat velký balík financí i na vývoj monopostu.

Další bombou je fakt, že si můžete v režimu „MyTeam“ vytvořit jedenáctým tým a pokusit se ho dostat na vrchol mezi tvrdou konkurencí, která aktuálně v královně motorsportu panuje. Dřív většinu fanoušků trápila velká absence tzv. „split screenu“ (možnost hrát dva a více hráčů na jedné obrazovce). Několik let jsme na tuto příležitost čekali a Codemasters nyní potvrdila, že o tuto možnost ochuzeni nebudeme.

Většina hráčů navíc očekávala i příchod nového herního enginu. Bohužel po shlédnutí prvního videa přímo ze hry to vypadá, že si budeme muset ještě minimálně jeden rok počkat. Více informací o novinkách a zajímavostech se dozvíte z videa od českého virtuálního jezdce pRostyCZECHA.

Dnes také startuje další díl Virtual Grand Prix, kde závodí hvězdy nejen z formule 1. Jistě je se na co těšit. Přímý přenos můžete sledovat na obrazovkách Sport 2 od 18:00.

Diskuse k článku

Napsat komentář