„Myslím, že pořád vím, jak jezdit,“ šťouchl si Verstappen

Max Verstappen poté co se dozvěděl, že obsadil třetí místo, vzkázal týmu do rádia „pořád vím, jak závodit."

1 Štítky: Max Verstappen Red Bull Zveřejněno 9. 06 2018 — Michal Hylán

Reagoval tak na kritiku po serii incidentů v prvních šesti závodech. Verstappen byl nejrychlejší ve všech třech volných trénincích. Dokázal porazit Lewise Hamiltona a Kimiho Raikkonena a především svého týmového kolegu Daniela Ricciarda. I přesto, že udělal chybu ve svém závěrečném rychlém kole.

„Startujeme na hyperměkkých pneumatikách, zatímco Valtteri a Sebastian na ultraměkkých. To může být zajímavé. Každopádně jsem šťastný z toho, jak probíhá víkend, auto funguje velice dobře. V kvalifikaci nám stále ještě trochu chybí rychlost, ale v závodě můžeme odvést dobrou práci. Myslím si, že naše auto má na vítězství,“ odpověděl Max na dotaz, zda má jeho vůz šanci překonat v závodě Ferrari. „Startovat na měkčí sadě může být v úvodu závodu výhodou, protože trať dost klouže.“

Po skvělé kvalifikaci tak Red Bull opět ukázal, že se s ním do závodu musí počítat. Verstappenova zráta na nejrychlejší čas Vettela byla necelé 2 desetiny vteřiny. Daniel Ricciardo skončil na šestém místě a nebyl po skončení kvalifikace se svým výsledkem moc spokojen.

„Ale startujeme na hyperměkké specifikaci pneumatik a to je pro předjíždění určitě lepší“.

Diskuse k článku

Jeden komentář: “„Myslím, že pořád vím, jak jezdit,“ šťouchl si Verstappen”

  1. drgonzo napsal:

    no uvidíme, jestli to nerozmlátí hned po startu…

Napsat komentář