Motokárový závod dvou až tříčlenných týmů – boj o finále

Jste dva nebo tři kamarádi a máte chuť vychutnat si atmosféru závodění? Pak vězte, že jsou v těchto dnech pořádány kvalifikační závody týmů pro finále druhého ročníku Praga cupu. K účastni je potřeba vlastně jenom chuť.

4 Štítky: Motorsport Zveřejněno 6. 04 2017 — GPF1.cz

Praga cup je organizované závodění pro veřejnost. Pokud jste dva nebo tři do týmu, pak se můžete zúčastnit devadesátiminutového kvalifikačního závodu. Tyto kvalifikační závody proběhly už dva a v pondělí 10. dubna 2017 se jede závěrečný kvalifikační závod. Z každého kola postoupí minimálně dva týmy do velkého finále v pondělí 24. dubna, kde se finalisté utkají o zajímavé ceny.

Závod se jede bez přestávky a členové týmu se během něj střídají v jedné motokáře. Kvalifikační závod v pondělí 10. dubna začíná ve 20 hodin a startovné činí 1000 Kč na celý tým bez ohledu na počet členů. Do finálového závodu, který se koná 24. dubna, postupuje celkem deset nejrychlejších týmů. Pro účast v kvalifikaci je nutné vyplnit registrační formulář a následně jej zaslat na e-mail info@pragaarena.cz.

Přijít může opravdu kdokoli a nemusíte mít nějaké velikánské zkušenosti. Cílem je si užit atmosféru organizovaných závodů v amatérském prostředí.

Praga aréna v Praze v Horních Počernicích je vybavena restaurací a barem na vysoké úrovni.

 

Jak se tam dostat:

Lidem bez individuální automobilové dopravy postačí příjezd na železniční stanici Praha-Horní Počernice, přičemž Praga aréna je jen pár kroků od nádraží, ale opačným směrem, než je nádražní budova! Je to velmi krátké a praktické, ale velmi nebezpečné, a tak bohužel nejsme v pozici toto řešení doporučit.

Diskuse k článku

4 komentáře: “Motokárový závod dvou až tříčlenných týmů – boj o finále”

 1. Rendy napsal:

  Děkuji za odpověď a za vyslyšení aspoň části požadavků… 😉

  Tomáš Richtr:
  Louis65: nějaký takový snadnější přístup k archivu promyslíme a zkusíme vymyslet.

  Současně zkusíme udělat diskuze tak, aby byly provázanější.

  Jinak ale na hlavní stránce webu už vývoj diskuze (počet komentářů a pod.) nebudeme indikovat. Není to neúcta, ale podčlánkové internetové diskuze dnešní doby jsou šílená záležitost.

 2. Tomáš Richtr napsal:

  Louis65: nějaký takový snadnější přístup k archivu promyslíme a zkusíme vymyslet.

  Současně zkusíme udělat diskuze tak, aby byly provázanější.

  Jinak ale na hlavní stránce webu už vývoj diskuze (počet komentářů a pod.) nebudeme indikovat. Není to neúcta, ale podčlánkové internetové diskuze dnešní doby jsou šílená záležitost.

 3. Rendy napsal:

  Přimlouvám se jako kolega Louis65, aby šly editovat vlastní komentáře a také by bylo super, kdybychom mohli odpovídat na příspěvky ostatních čtenářů… 😉 Aby toho nebylo málo, tak by bylo pro nás pohodlnější a lepší okno pro komentáře posunout hned za článek a ještě by nebylo od věci vidět kolik komentářů články mají a po kliknutí na jejich počet by se stránka otevřela přímo u komentáře. 😉 Když něco napíšu, a chci vědět, jestli byla nějaká reakce, tak musím rozkliknout článek, přejet až dolů, abych se vůbec dozvěděl jestli někdo odpověděl, popřípadě napsal svůj komentář k článku. Mluvím o mobilní verzi, protože jinou prakticky nepoužívám. 😉 Děkuji 😃

 4. Louis65 napsal:

  Cervene logo GPF1 opraveno. Dekuji.
  Jeste dotaz. Neslo by do menu pridat polozku Clanky, a do ni dat vsechny nazvy clanku (s datumem) i s klikacimi odkazy na ne?
  Stale se primlouvam za dodatecnou editaci svych prispevku.
  Diky.

Napsat komentář