Televizní rekord

Placená televize si pochvaluje úspěšnost přenosů F1.

2 Štítky: TV Zveřejněno 10. 09 2015 — GPF1.cz

Přenos GP Itálie 2015 na programu Sport 2 společnosti AMC Networks International překonal rekord z roku 2009. Televize si pochvaluje úspěšnost přenosů F1. Uvedla to ve svém tiskovém prohlášení.

„Poslední tři přenosy dosahovaly rekordních čísel a Velká cena Itálie pokořila rekord sledovanosti od roku 2009,“ píše se ve zprávě. „Velká cena Itálie, kterou mohli diváci sledovat 4. až 6. září na sportovních stanicích Sport1 HD a Sport2 HD pokořila rekord ve sledovanosti z roku 2009 v České republice. Nedělní závod, který vysílala stanice Sport2 HD od 14:00 překonal hranici sledovanosti 100 000 diváků v cílové skupině 4+ (zdroj: ATO- Nielsen Admosphere). Obliba a sledovanost s blížícím se koncem sezony roste závod od závodu. Společně s tímto rekordem rozšiřuje Sport2 svoji základnu diváků a od 2. září může tento program sledovat více zákazníků v České republice.“

Rekord se týká sportovních pořadů na placených programech společnosti AMC, nikoli obecný rekord televizní sledovanosti.

 

 

Diskuse k článku

2 komentáře: “Televizní rekord”

  1. puffy napsal:

    Gratulujem.
    Zaujimalo by ma aku sledovanost potrebuju, aby sa im vratili peniaze za tie drahe prava na F1, ktore si zaplatili.

  2. cml11 napsal:

    Gratuluji. A nemohlo by se teď ve firmě zainvestovat do dalšího rozšíření počtu diváků prostřednictvím oficiálního a kvalitního livestreamingu. Letos je to už pasé, ale co takhle pro příští sezónu? Je to alespoň v nějakém dlouhodobém plánu?

Napsat komentář