Mohl by se Sebastian Vettel vrátit do Red Bullu?

Padokem se šíří spekulace, podle které by se Sebastian Vettel, který nezažívá úspěšnou sezonu, mohl vrátit k Red Bullu. Tedy týmu, se kterým závodil v letech 2009 až 2014 a kde získal všechny své čtyři tituly mistra světa.

Štítky: Red Bull Sebastian Vettel Zveřejněno 9. 07 2019 — Lukáš Štěrovský

Na tyto zprávy se rozhodl odpovědět samotný šéf stáje z Milton Keynes – Christian Horner. Že by ale jeho prohlášení vneslo do situace kolem Vettela více světla, to se úplně říci nedá. „Na dobu se Sebastianem máme skvělé vzpomínky. Je součástí naší historie. S námi vyhrál čtyři tituly a mnoho závodů včetně prvního vítězství Red Bullu v F1,“ vyjmenovává Horner.

„Máme s ním výjimečný vztah. Přestože je teď u Ferrari, častokrát se za námi chodí podívat, zná většinu členů týmu, je to náš kamarád. Z našeho vítězství na Red Bull Ringu měl velkou radost,“ dodává Horner.

Může tohle být základ pro to, aby Němec odešel z Ferrari a nahradil třeba výsledkově slabého Pierra Gaslyho? Nejspíše ne. Vettel je známý tím, že má slabost pro Ferrari, ve kterém získával tituly mistra světa jím zbožňovaný Michael Schumacher. Se Scuderií má navíc smlouvu i na další rok. Na druhou stranu, ve formuli 1 člověk prostě nikdy neví…

Diskuse k článku

Napsat komentář