Moderní sociální prohřešek! Verstappen na chvíli přestal sledovat účty Red Bullu a Hondy

Sociální sítě, to je velký trend moderní doby. Fanoušci mají možnost sledovat, co dělají jejich oblíbení sportovci v soukromí, firmy mohou propagovat svoje produkty a tak dále… proto byla pro všechny (a zejména marketingové pracovníky) malým šokem nedávná událost, když Max Verstappen přestal sledovat účty Red Bullu a Hondy na Instagramu.

Štítky: Honda Max Verstappen Red Bull Zveřejněno 21. 10 2020 — Lukáš Štěrovský

Nizozemec tak učinil zrovna v momentě, kdy Honda oznámila, že se na konci roku 2021 stáhne z formule 1. Jeho krok někteří mohli pochopit tak, že o budoucnost u týmu nápojového giganta nemá zájem. Podle Nizozemce je ale pravda mnohem prostší.

„Stalo se to pár týdnů nazpátek. Zrovna jsem neměl náladu na čtení dalších novinek z formule 1. Nechápu, jak to někdo může dávat do podobných souvislostí. Hádám, že asi aby vytvořil drama nebo tak. Je to šílený nesmysl,“ tvrdí s tím, že v jeden moment byl prý přehlcen upozorněními ze sociálních sítí.

„Na telefonu mi pořád skáčou notifikace. Někdo mě označí tady, tam… fakt to nepotřebuju. Kvůli tomu nejsem ve formuli 1. Tak jsem si řekl, že na Instagramu budu sledovat jiné sporty než F1. V padoku jsem beztak každý víkend.“

Drobný skandál pak Verstappen uhasil tím, že si oba účty opětovně přidal na svůj profil. Problém s množstvím notifikací (které lze v nastavení vypnout, pozn. red.) pak vyřešil po svém. „Nemusím na ně klikat, když nechci, takže to není zas něco tak těžkého. Ale v jednu chvíli se z toho udělala taková kauza, že jsem si řekl, že Red Bull a Hondu radši začnu zase sledovat, ale na Instagram a tak se nebudu dívat.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aston Martin Red Bull Racing (@redbullracing),