Mezi Verstappenem a Russellem to bylo “trochu osobní”

Carlos Sainz měl během Sprintu Velké ceny Ázerbájdžánu výhled na souboj Maxe Verstappena a George Russella v prvním kole. Španěl poskytl svůj pohled na "velmi agresivní" souboj této dvojice.

Štítky: Carlos Sainz George Russell Max Verstappen Zveřejněno 29. 04 2023 — GPF1.cz

Carlos Sainz zapřemýšlel nad tím, že si Max Verstappen a George Russell během úvodního kola Sprintu udělali ze svého souboje trochu “osobní věc”.

Oba jezdci se v prvním kole sedmnáctikolového Sprintu pustili do souboje o třetí místo, který vyústil v jejich vzájemný kontakt ve druhé zatáčce. Verstappen se nakonec dostal zpět před Russella a dojel třetí, Russell skončil čtvrtý.

Verstappen a Russell si po závodě v parc ferme vyměnili názory (Verstappen nazval Russella “č***kem”), zatímco Sainz – který si ve Sprintu dojel pro P5 za tímto duem – poskytl svůj pohled na to, čeho byl svědkem během jejich souboje v prvním kole.

“Musel jsem se vyhýbat jim víc než čemukoli jinému,” řekl Sainz médiím. “Nebyl tam žádný prostor. Málem jsem je oba trefil.

Byli velmi agresivní a v určitém okamžiku to vypadalo, že si to berou osobně, protože to bylo z jejich strany trochu na hlavu.”