Mercedesy nestíhají

Sebastian Vettel jim nadělil více než sekundu

2 Zveřejněno 19. 09 2015 — GPF1.cz

Ferrari jsou nejrychlejší na konci třetího tréninku na Velkou cenu Singapuru. Vettel dokonce s náskokem půl sekundy před kolegou Räikkönenem. Dvojice jezdců Red Bullu skončila za nimi, Kvjat rychlejší než Ricciardo.

Až za nimi jsou jezdci Mercedesu Lewis Hamilton a Nico Rosberg. Jejich ztráta na Vettela je větší než jedna sekunda. Mercedes se nechal slyšet, že nijak netaktizuje a že soupeři jsou opravdu velmi rychlí.

Lewis Hamilton nebyl spokojený s vyvážením svého auta a v jedné chvíli dokonce udělal chybu, když nezvládl jednu ze zatáček. Přesto byl výrazně rychlejší než kolega Nico Rosberg.

fp3_results

fp3_1start fp3_2rossi fp3_3nikilauda fp3_4hamilton fp3_5vettel

Diskuse k článku

2 komentáře: “Mercedesy nestíhají”

  1. jaroslavii napsal:

    \Myslím, že je to od každého trochu. Ferrari se zlepšilo a Mercedesu nefungují gumy, své dělá i okruh. Uvidíme, co se stane. Možná je nehoda a pak Mercedes zaútočí, až dojede Ferrari. Ukázat výkon a chránit Vettela by měl Raikkonen, aby přesvědčil, že na to má. Vettel by měl vyhrát, tak by to bylo fér. Zaslouží si to.

  2. otas napsal:

    Pořád tomu moc nevěřím a nedivil bych se, kdyby mercedes „zázračně“ urychlil v kvalifikaci o 2 sekundy. Pokud tohle byla jejich skutečná rychlost, tak by mě zajímalo, jestli mají opravdu problémy s pneu nebo se Ferrari tak zlepšilo. Spíš to bude dáno charakteristikou okruhu, který hraje do karet konkurenci mercedesu a maže rozdíly. Třeba výsledek Alonsa mě také potěšil, čas skoro stejný s Rosbergem.

Napsat komentář