Mercedes nechávají slabší výsledky klidným. Tempo je slušné

Lehce horší výsledky pilotů Mercedesu v trénincích na Velkou cenu Maďarska nejsou něčím, s čím by si tým lámal hlavu. Přesto jezdci Stříbrných šípů připouští, že souboj o vítězství se tentokrát možná odehraje mezi třemi týmy.

Štítky: GP Maďarska Lewis Hamilton Mercedes Valtteri Bottas Zveřejněno 28. 07 2017 — Lukáš Štěrovský

Horším z dvojice pilotů byl v odpoledním tréninku Lewis Hamilton. „Skončili jsme až pátí, ale zcela jasně má vůz dobré tempo. Je to hrozně těsné mezi Ferrari, Red Bullem a námi na čele. Takže to vypadá na vzrušující víkend,“ těší se Brit na další průběh maďarské Grand Prix.

„Máme nějakou práci, kterou přes noc musíme udělat, abychom vylepšili vyvážení a dostali ho tam, kam potřebujeme. Věřím, že máme tempo, jen se k němu potřebujeme před kvalifikací dostat. Každá desetina bude klíčová se třemi týmy, které jsou v boji o vítězství,“ myslí si Hamilton.

Přestože Valtteri Bottas skončil třetí, trápilo ho nastavení jeho monopostu. „Nebyl jsem moc spokojený s vyvážením vozu. Potýkal jsem se hlavně se zadní nápravou. Očekáváme, že teploty zítra narostou, což znamená, že opravdu musíme učinit zadní část vozu více stabilní,“ tvrdí Fin.

Najít správné vyvážení tak bude pro Mercedes prvořadým úkolem do soboty. „Myslím, že to pro nás bude to hlavní, na co se zaměříme. Zítra by to mělo být zajímavé,“ dodává Valtteri Bottas.

Diskuse k článku

Napsat komentář