Vandoorne vtipkoval, také chce vynechat závod F1

Rozmohl se nám tady takový nešvar, piloti McLarenu vynechávají závody v F1, aby se mohli účastnit jiných sérií. Tak asi to si mohli myslet čtenáři britského deníku Daily Express, který dnes publikoval zprávu o tom, že se Stoffel Vandoorne nezúčastní Velké ceny Maďarska. Jak se nakonec ukázalo, šlo jenom o nepochopený vtip.

Štítky: Stoffel Vandoorne Zveřejněno 13. 04 2017 — Lukáš Štěrovský

Vše se odehrálo během čtvrtka, kdy probíhají v dějišti Grand Prix rozhovory závodníků a členů týmů s médii. Když byl Stoffel Vandoorne reportérem britského deníku Daily Express dotázán na to, co si myslí o absenci Fernanda Alonsa ve Velké ceně Monaka, namísto které se Španěl účastní 500 mil v Indianapolis, odpověděl Alonsův týmový kolega překvapivě.

„Rozhodl jsem se, že namísto Velké ceny Maďarska F1 se zúčastním mého domácího závodu 24 hodin Spa,“ zaskočil Stoffel Vandoorne reportéra. Ten vtip nepochopil a na základě Belgičanovy odpovědi pak vznikl vážně míněný článek.

Text pochopitelně neunikl sociálním sítím, na kterých jsou aktivní všechny týmy formule 1. A odpověď McLarenu na sebe nenechala dlouho čekat. „Jenom pro vaše info, Daily Express, Stoffel Vandoorne si z vás vystřelil. Závodu na 24 hodin v Belgii se nezúčastní,“ zveřejnil tým odpověď na svém twitterovém účtu.

Redaktoři deníku zveřejněný článek později upravili, nicméně úsměvný přešlap tím zamaskovat nedokázali.

Foto: Daily Express

stoffel-vandoorne

Diskuse k článku

Napsat komentář