McLaren nemůže jezdit naplno, ale svoji výkonnost zná a obavy nemá

Technické problémy nezabrání McLarenu v tom, aby si udělal konkrétní představu o své formě.

Štítky: McLaren Zveřejněno 4. 02 2015 — Jan Pastorek

Technické problémy nezabrání McLarenu v tom, aby si udělal konkrétní představu o své formě.

Dětské nemoci motoru Honda držely nový McLaren MP4-30 většinu času v garáži, takže v Jerezu jezdil nejméně ze všech.

„Samozřejmě by bylo hezké být více vpředu, ale v dnešní době máme skvělé simulační nástroje. Víme, jak na tom jsme výkonnostně, protože teď nejezdíme na maximum,“ řekl šéfinženýr Matt Morris.

„Když se na to podíváme a přidáme k tomu, kde bychom měli být, opravdu nemám obavy. Bylo by hezké být výš ve výsledkové listině, ale není třeba si s tím dělat starosti. Takhle rychle teď jezdíme a tak na tom jsme.“

Nejlepší čas McLarenu tento týden byl o šest sekund pomalejší než absolutně nejlepší čas, který dnes zajel Kimi Räikkönen.

Diskuse k článku

Napsat komentář