McLaren nasadí ‘cyberpunk’ zabarvení

McLaren Racing a OKX, primární partner týmu McLaren formule 1, dnes odhalily speciální design, který budou mít vozy McLaren MCL36 F1 při Velké ceně Singapuru 2022 a Velké ceně Japonska 2022.

Štítky: McLaren Zveřejněno 27. 09 2022 — Jiří Košta

Speciální nátěr vylepšuje barevné provedení Fluro Papaya McLaren s neonově růžovým zdobením a dynamickými ilustracemi motoru inspirovanými ‘cyberpunkem’. Šumivý design představuje příchod nových technologií z regionu s pohledem do budoucnosti inspirovaným panorámou měst Singapuru a Japonska, kam se formule 1 vrací poprvé od roku 2019.

Design stojí v čele kampaně „Future Mode“, což znamená partnerství McLarenu a OKX do budoucna. Tyto dvě značky jsou sladěny ve svých hodnotách inovací a dostupnosti, přičemž OKX každý den vyvíjí svou platformu a McLaren neustále tlačí na své cestě zpět do čela startovního pole.

Po celé závodní víkendy Velké ceny Singapuru 2022 (30. září – 2. října) a Velké ceny Japonska 2022 (7. října – 9. října) bude barva Future Mode na obou vozech MCL36 F1 a odrazí se na závodních kombinézách McLarenu.

Limitovaná edice trička McLaren Racing x OKX Future Mode bude fanouškům k dispozici prostřednictvím obchodu McLaren Store. Hra F1 22 bude obsahovat tento design ve Future Mode, aby ji mohli fanoušci používat ve hře a sami závodit, k dispozici od 11. října.

Lídr šampionátu Dominique Aegerter ostře kritizuje projekt Energica MotoE