McLaren chce ve zbytku sezony ještě zrychlit

Šéf stáje z Wokingu Andreas Seidl promluvil, co od svého týmu očekává ve druhé poloviny letošního roku. Ta začne závodem v belgickém Spa-Francorchamps už o tomto víkendu.

Štítky: Andreas Seidl McLaren Zveřejněno 24. 08 2022 — Lukáš Štěrovský

Mclaren se chce zaměřit na Pohár konstruktérů, kde je teď na čtvrtém místě se ztrátou pouhých čtyř bodů na Alpine. Lando Norris v posledním závodě před letní přestávkou v Maďarsku porazil oba jezdce Alpinu, Fernanda Alonsa a Estebana Ocona, a obsadil sedmé místo.

Není proto divu, že od Belgie očekávají ve Wokingu další stažení ztráty na francouzského rivala. „Celkově je samozřejmě vidět, jak jsme na tom před pauzou z hlediska výkonnosti byli, což je pro mě povzbudivé,“ je spokojený Andreas Seidl.

„Byl to dobrý závěr první poloviny sezony. Nezapomínáme, s jakými problémy jsme letošek začali. Trápily nás brzdy a v Bahrajnu jsme byli na chvostu pole. Mám ale radost ze silné reakce, jakou jsme předvedli.

Myslím, že jsme dobře připraveni na druhou poloviny sezony tak, abychom zůstali v boji o celkové čtvrté místo,“ doplnil Andreas Seidl.