Verstappen se na rozdíl od přítelkyně Kelly nerad prezentuje na sociálních sítích

Dvojnásobný šampion F1 se svou přítelkyní Kelly Piquet zveřejnil fotku na svých sociálních sítích s přáním svým fanouškům. Verstappen svým podporovatelům popřál úspěšný rok 2023, sám Nizozemec ale přiznal, že se sociálním sítím straní a nebaví jej.

Štítky: Max Verstappen Red Bull Zveřejněno 9. 01 2023 — Vašek Štěpánek

Max Verstappen je znám pro svůj odpor sociálním sítím. Pilot Red Bullu je sice používá, ale není to ani zdaleka v takové míře, jako jeho soupeři ve světě F1. Lewis Hamilton například na svůj instagramový profil často zveřejňuje věci ze svého osobního života.

Dvojnásobný šampion ale takovou potřebu nemá. Verstappen se přiznal, že sociálním sítím nepropadl a nemá potřebu svůj život sdílet s okolním světem. Totéž dělá i Verstappenova přítelkyně Kelly Piquet, dcera Nelsona Piqueta.

„Nemám zkrátka potřebu sdílet svůj život s ostatními lidmi. Kelly svůj Instagram také používá už jen v omezeném množství. Dříve na něm trávila hodně času, dnes je to ale jinak. Je to způsob žití, který jsme si vybrali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený KELLY PIQUET (@kellypiquet)

Až jednou skončím ve formuli 1, nemyslím si, že budu na sociálních sítích aktivní, zkrátka mě to nebaví a raději investuji čas někam jinam. Samozřejmě, na mobilu trávím hodně času, ale je to v rámci jiných věcí.

Například na něm řeším věci, které se týkají mého závodního ‚sim‘ týmu. To je něco, co mě opravdu baví. Stojí mě to sice hodně času, ale má vášeň je silnější a je to nejspíš jediná věc, kterou na mobilu pravidelně dělám“ shrnul Verstappen.

Jak už jsme zmínili, Kelly Piquet je dcera Nelsona Piqueta – trojnásobného šampiona F1, který v průběhu loňského roku označil Hamiltona rasistickým slovem. Právě tehdy byla Kelly na sociálních sítích naposledy velice aktivní.