Marussia je v insolvenčním řízení
Přímý prodej Marussie F1 se nezdařil a tým převzal insolvenční správce, stejně jako v případě Caterhamu.
Štítky: Marussia
Zveřejněno 27. 10 2014 — Jan Pastorek
Přímý prodej Marussie F1 se nezdařil a tým převzal insolvenční správce, stejně jako v případě Caterhamu.
Během víkendu vyplavaly na povrch detaily kritické finanční situace týmu Marussia a Bernie Ecclestone prozradil, že vozy stáje v USA a Brazílii neuvidíme.
Mezitím projevili zájem o koupi týmu britští investoři, ale se současným majitelem Andrejem Cheglakovem se nedohodli přímo, takže tým vstoupil do insolvenčního řízení, vedou ho Geoff Rowley a Geoff Carton-Kelly z firmy FRP Advisory.
Ti také potvrdili, že vzhledem k současné finanční situaci týmu není možné, aby nastoupil tento víkend v Grand Prix USA v Austinu.







Diskuse k článku